Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
Komentarze
0
BAN!
0
OK:)
0
gdzie ogladacie mecz rwalu?:)
0
Nie kłóćcie się ..Powinniście się cieszyć:P
0
korzon000..> Dziękuje...Ale to Szacunek dla was się na lezy.
0
Nie kłóćcie się ..Powinniście się cieszyć:P
0
BAN!
0
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
0
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!
0
Cześć Jestem kibicem Real Madryt:)...Chciałem wam pogratulować wspaniałej drużyny jaką macie i futbol jaki pokazujecie już od 2 sezonów ..Wy macie drużynę my mamy zlepek indiwidualności,podejrzewam ze będzie już tylko gorzej w Realu...Gratulacje za dzisiejsza wygraną..Pozdrawiam!